ceturtdiena, 2013. gada 8. augusts

Rupjmaize ar cukīnī un sieru

Sastāvdaļas vienai porcijai: 1 rupjmaizes šķēle; 1/2 cukinī (apm. 150 g); 1 mazs sīpols; 40 g kūstošs siers (man 10% siers); cirtonpipari

 

Cukīnī sarīvē uz rupjās rīves un ieliek sietiņā, lai notek liekais šķidrums. Sīpolu sagriež rinķīšos (ja parastais baltais, tad man prasās nedaudz apcept olīveļā uz pannas). Sieru arī sarīvē. Visu sajauc bļodā kopā un pievieno garšvielas - sāli es vairs nelieku, jo siers ir sāļš, tikai citronpiparus.
Maizīti apgrauzdē tosterī, tad liek uz cepamās plāts pa virsu  dārzeņus ar sieru un visu cep cepeškrāsnī 180 grādos pāris minūtes, apmēram 10.
 
Manā blogā ir iezagusies milzīga pauze, labi apzinos kāpēc slinkums - vasara ir notikumu pilna, par to arī gribētos pastāstīt kaut kad, nu vismaz  vajadzētu. Ēdieni ir kļuvuši pavisam vienkkārši, jo pērku visu tirgū un gatavoju maz - dārzeņus tik vien kā nedaudz apcepu uz pannas un maisu kopā. nu nekāda tāda recepte nesanāk, variāciju ir milzums. Tas pats ar saldajiem - to šobrīd vienkārši nav manā virtuvē - ir tikai ogas, ogas un vēlreiz ogas.
 
 
 
 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...