piektdiena, 2014. gada 25. jūlijs

Gardākais šīs vasaras saldējums

Šonedēļ saldējums garšots un ēsts, šķiet,  vairak kā nekad, mēs - saldummīļi un kārumnieki, divi pieaugušie un divi jaunieši arī piedalījamies degustācijā. Un lūk mūsu  garšu tops:


 Nu  mango un aveņu smūtiji-  ja man jāizvēlas veikala saldējums, tad  smūtiji ir absolūts mans šīs vasaras favorīts, abas garšas  ir lieliskas, atsvaidzinošas, spirgtas.un sulīgas. Vienīgās neērtības varētu sagādāt ēšana, saldējums karstā laikā kūst ļoti ātri, kas nozīmē, ka jāēd arī ļoti ātri. Es parasti skatos arī sastāvu un kcal daudzumu (zinu zinu, ne vienmēr to vajag:)), taču  arī tas man izskatās pieņemams, un nav ko pārdzīvot. Domājot par garšām, kas vēl varētu būt svaigas un baudāmas - ananāsu vai aprikožu un citrona, vai varbūt zemenes ar piparmētrām.
Pārbaudītās vērtības - TIO vafeļu glāzītē  ar šokolādi un šokolādes gabaliņiem. Nekas jauns, taču šokomīļiem patīk, ērti ēdams un porcija pareiza lieluma - garšoja Evai. Pols ar žāvētiem augļiem un riekstiem -  ļoti gards klasisks krējuma saldējums, var sajust arī riekstus un augļus, taču neuzbāzīgi. Porcija mums meitenēm nedaudz par lielu. Mājās cepta garšīga vafele un krēmīgā saldējuma garša tuva pašu gatavotam saldējumam. Patika mums abām ar Evu.


 Ekselence dubultais aveņu granātābolu saldējums. Noformējums izcils, garšu salikums perfekts, ļoti bieza piena šokolādes kārta. Garšoja Alvim,  man  par saldu.. Iesaku šo saldējumu baudīt vēlajos rītos pie kafijas, (taču uzmanīgi,  vienā porcijā ir vairāk kā 350 kcal), uz ielas karstumā  un steigā, nebūs pārāk ērta ēšana un,  iespējams, kaut kas no visa paies garām.Pols plombīrs 12% - jē, ja gribās liesu saldējumu  (ražots no Latvijas produktiem) ar īsta plombīra garšu, tad te būs. Tā kā lielākoties saldējumu ēdu ne uz ielas bet mājās, tad šis būs  tam ideāli piemērots  kā ar ogām, tā ievārījumu, šokolādi, kļavu sīrupu utt., Iepakojumā ir 250 g, kas ir vidēji trīs ēdājiem (vienā porcijā apm. 160 kcal). Un kas nav mazsvarīgi, iepakojums ir papīrs, videi draudzīgi.


Pols gotiņa dažādos veidos -  latvietim mīļa karamelizeta un lipīga garša. Man patika iepakojums  kartona glāzītē - neliela porcja un .... jā, nostaļģija pēc papīra piegaršas. Alvim un Kristapam garšoja Pols gotiņa vafeļu glāzītē ar karameļu pildījumu un šokolādes cepurīti - pa vidu  bagātīga karamele, tiešām daudz un vēl šokolāde.Nu tā mēs degustējām. Protams, ir arī saldējumi par ko mēs sajūsmā neesam, vai arī , kas mums ne pārāk garšo, taču saldējumu veidu  ir daudz, katrs vēl var paspēt atrast savu īsto šīs vasaras  garšu!  Paldies foodunionNav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...